Conventional Carbon Dating Services, Radio Carbon Dating Laboratory, Carbon Analysis, Kiev, Ukraine, LS Measurements, test, 
C14 Dating, C14, Radio Carbon Projects

Радіовуглецеве датування : EN : RUS

Київ. Ми працюємо!
Технологія на основі рідинно-сцинтиляційного (РС) лічення застосовується в лабораторії починаючи з 1993 р. Вимірювання проводяться на РС спектрометрі Quantulus 1220TM фірми Perkinelmer Inc. Використання РС флаконів (Тефлон) емністю: 7 мл, 3 мл і 0,8 мл дозволяє оптимізувати характеристики вимірювань проб бензолу різної маси.
Ми виконали сотні досліджень радіовуглецю для потреб радіоекології в рамках наших власних наукових досліджень, а також певну кількість досліджень на комерційні замовлення. Мы готові обговорити проекти пов'язані з радіовуглецем і іншими радіонуклідами, особливо на ранній стадії їх планування. Якщо Вам цікаво поділитися ідеями і пропозиціями, Ви можете відправити свої запити нам. Михайло Георгійович Бузинний відповість Вам.
Інформацію про розмір зразків необхідних для досліджень, Ви зможете знайти тут або нижче на сторінці. Інформацію про вартість робіт і про розцінки (скидки) Ви зможете знайти нижче на сторінці. Більш детально інформація приведена російською та англійською.
Скільки матеріалу необхідно для радіовуглецевого датування?
Матеріал Малі проби Рутинні проби
Деревина 5-8 20-30
Вугілля 2-3 5-20
Торф 15-20 50-60
Кістки 50 150
Гумус, грунт 100 300
Раковина (Карбонати) 15-20 35-40

* Вище приведено необхідний мінімум потрібної сухої ваги (грами). Така кількість матеріалу проби у разі випадкової втрати проби дає можливість підготовити її знову. Інші матеріали, які містять вуглець можуть розглядатись для датування після обговорення з Бузинним М.Г.
Всі проби, які направляють для датування, повинні бути сухими, чистими, упакованими і промаркованими і описаними за спеціальною формою. Форму для відправки проб слід заповнити або надрукувати, а потім направити разом з пробами.
Ми раді кожному прямому контакту з Вами. Це дасть можливість виконати датування для Вас із максимальною ефективністю, обговорити стратегію відбору проб і/або інтерпретацію отриманих результатів.

Час необхідний для радіовуглецевого датування (робочих днів)

  Малі Рутині
Стандартна 20 30
Швидка підготовка По запиту По запиту

Радіовуглецеве датування базується на пробах рекомендованого розміру. Ми даємо скидку на датування великої кількості проб. Ваші детальні запити направляйте Бузинному М.Г.

Вартість радіовуглецевого датування (Євро, орієнтовно)


Типи проб Вартість
Деревина і вугілля
100
Торф
130
Кістки
130
Гумус і грунт
130
Раковини (Карбонати)
130

Для виконання датування високої точності - для кожного випадку, необхідно отриману раніше вартість помножити на 1.5.

Вуглець-14 (радіовуглець) дає можливість проводити радіовуглецеве датування археологічних знахідок. Можливість датування різноманітних зразків, які містять вуглець.

Корисні посилання: Міжлабораторні порівняння результатів вимірювань 14C, Публикації про 14C

Отже : Радіовуглецеве датування. Київ. Лабораторія